Firma KMC Global Europe korzysta z kilkudziesięcioletniego doświadczenia marki HAPMAN działającej w USA, na polskim i europejskim rynku firma działa nieprzerwanie od 2003 roku. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie przenoszenia i składowania materiałów sypkich. Nasze maszyny pracują w przedsiębiorstwach na całym świecie, które to firmy należą do wielu różnych branż zajmujących się produkcją przemysłową.

PRZEMYSŁ CHEMICZNY
Szukanie nowych i lepszych sposobów, aby bezpiecznie transportować materiały chemiczne, napędza markę HAPMAN do wprowadzania w życie nowych pomysłów. Innowacyjne projekty przenośników pozwalają na przenoszenie jednorodnych i zmieszanych materiałów, zapobiegając degradacji lub segregacji.

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY
Marka HAPMAN stawia na jakość i bezpieczeństwo żywności oraz zapewnienie końcowej wydajności. Tam gdzie nie może występować żadne zanieczyszczenie bądź pylenie jesteśmy w stanie zapewnić wymaganą jakość. Nasza firma wie że materiały wchodzące w zakres przemysłu spożywczego muszą być przenoszone w wyznaczone miejsce w dokładnym czasie, w ilościach jakich potrzebujesz.

POLIMERY I TWORZYWA SZTUCZNE
Zmniejszanie wydatków na przenoszenie materiałów w tej gałęzi przemysłu, pomaga twojej firmie działać na konkurencyjnym poziomie. W firmie KMC GLOBAL EUROPE pod marką HAPMAN spędziliśmy dziesiątki lat opracowując bardziej wydatne, energooszczędne i tańsze sposoby na przenoszenie granulatu tworzyw sztucznych.

BUDOWNICTWO
Od żwirów do trocin, HAPMAN oferuje odpowiednie rozwiązania techniczne, aby proces transportu twoich materiałów przebiegał płynnie, sprawnie i ekonomicznie.

PRZEMYSŁ MINERALNY I ENERGETYCZNY
Wydajność i trwałość maszyn są kluczem do ulepszenia twoich procesów obsługi kruszyw, pyłów węgla, wsadów z biomasy oraz popiołów z kotłów. Wiele przedsiębiorstw w tych przemysłach, zdaje sobie sprawę z tego, że ich materiał może być bardzo kłopotliwy w procesie przenoszenia, dlatego marka HAPMAN oferuje swoim klientom szereg urządzeń w wykonaniu Heavy Duty które są znacznie bardziej wytrzymałe od swoich klasycznych odpowiedników.