Firma KMC Global Europe jest jedynym właścicielem marki HAPMAN w Europie. Nasza siedziba znajduje się w Opolu, posiadamy zarówno zaplecze techniczne (biuro konstruktorskie) jak i hale produkcyjną. Amerykański oddział marki HAPMAN znajduje się w Kalamazoo.

Firma KMC Global Europe kieruje się podejściem skoncentrowanym na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Zapewniamy pomoc techniczną dostępną 24/7 połączoną z naszym systemem Performatee® – 100% gwarancją operacyjną. Nasze urządzenia produkowane są z myślą o długoletniej eksploatacji. Nasi klienci, którzy nam zaufali, odnotowują szybki zwrot poniesionej inwestycji oraz uświadamiają sobie dodatkowe korzyści jakie zapewnia długoletni okres żywotności naszych urządzeń. Traktujemy naszych klientów jak partnerów biznesowych i zależy nam na tym aby dzięki naszym maszyna osiągali stawiane sobie cele.

Pomimo że firma KMC Global Europe pod marką HAPMAN rozwiązała już tysiące problemów związanych z transportowaniem, obróbką i składowaniem materiałów sypkich, nasi konstruktorzy i pracownicy produkcji nigdy nie potraktują Twojego zapytania w sposób szablonowy. Rozwiązywanie Twojego problemu rozpocznie się od wysłuchania Twoich potrzeb co doprowadzi do opracowania rozwiązania, które rozwiąże Twój problem związany z Twoim materiałem. Wszystko zaczyna się od zidentyfikowania problemów i wyzwań jakie napotykasz w swoim procesie.

Maszyny i urządzenia marki HAPMAN są dostarczane z naszą gwarancją wydajności Performantee, dlatego masz pewność że nasz sprzęt będzie działał zgodnie ze specyfikacją.

Maszyny i urządzenia marki HAPMAN są dostarczane z naszą gwarancją wydajności, dlatego masz pewność że nasz sprzęt będzie działał zgodnie ze specyfikacją. Zapewniamy pomoc techniczną ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników, już od chwili instalacji.

Misja firmy

KMC Global Europe zapewnia klientom najlepsze rozwiązania ich potrzeb w aspekcie zarządzania wiórami i płynami oraz przemieszczania materiałów. Dzięki posiadaniu szerokiej wiedzy technicznej oraz długoletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom maszyny spełniające ich nawet najbardziej wygórowane wymagania.

NASZE PRODUKTY I USŁUGI:

  • Sprzęt opracowany specjalnie do konkretnych potrzeb;
  • Gwarantowane osiągi;
  • Zarządzanie projektem, koncepcja dzięki eksploatacji;
  • Ciągła obsługa klienta i dostarczanie części zamiennych

NASZE KLUCZOWE PROCESY:

  • Badanie i tworzenie koncepcji zastosowania u klienta;
  • Rozsądna wycena wartości;
  • Zaawansowany projekt do zastosowania;
  • Zarządzanie projektem;
  • Realizacja produkcji;
  • Uruchomienie i przekazanie do eksploatacji

Skontaktuj się z firmą KMC Global Europe, aby dowiedzieć się więcej lub poprosić o ofertę.