Polimery i Tworzywa Sztuczne

Wydatne, bardziej energooszczędne, zmniejszające koszty

Polymers & Plasticsmniejszanie wydatków na przenoszenie materiałów w tym wąskim przemyśle, pomaga twojej firmie pozostać na konkurencyjnym poziomie. W Hapmanie spędziliśmy dekady opracowując bardziej wydatne, energooszczędne i tańsze sposoby na przenoszenie granulatu tworzyw sztucznych.

Z naszym sprzętem przenoszącym i systemami przenośników zmniejszysz poziom wilgotności powodującej choroby. Zmniejszysz ilość zbierającego się osadu na liniach przenośników i w punktach rozładunkowych. Zminimalizujesz poziom pylenia i ładunków elektrostatycznych. Możemy także ci pomóc przeprowadzać czyszczenie pomiędzy seriami dozowań szybciej i łatwiej aby ograniczyć ilość odpadów.

Projektujemy większość naszego sprzętu aby był przyjazny środowisku, z dostępnymi modelami mobilnymi, konfiguracjami niestandardowymi i elastycznością w instalacji, udostępniając wolną przestrzeń dla produkcji. Odpylacze Hapmana wyeliminowują koszty I energię używaną na dodatkowych wentylatorach I filtrach. Integralne regenerujące się dmuchawy obniżają wydatki na prąd i mogą wyeliminować potrzebę zakupu drogiego powietrza. Kontrolki komputerowe automatyzują twoje procesy i ulepszają spójność dostaw. Wszystkie produkty produkowane przez Hapmana są zaprojektowane do minimalizowania ilości przeznaczonej pracy i czasu na ich obsługę i czyszczenie.

Hapman oferuje rozwiązania dla niektórych z największych wyzwań w przemyśle tworzyw sztucznych:

Te rozwiązania pomogły nam w tworzeniu pełnej linii przenośników I podajników, których możesz używać pojedyńczo lub jako system:

Tak więc aby ulepszyć wydajność i twoje rezultaty w przenoszeniu tworzyw sztucznych, Skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi znaleźć jak najlepszy sposób, abyś osiągnął wyniki jakich potrzebujesz.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga