Mineralny

Uwzględniamy wersję heavy-duty w każdym produkcie

MineralWydajność i trwałość maszyn są kluczem do ulepszenia twoich procesów obsługi materiałów sproszkowanych, pyłowych i rud. Wiele przedsiębiorstw w tym przemyśle, zdaje sobie sprawę z tego że wymagające właściwości minerałów nie pasuje odpowiednio do parametrów maszyn przenoszących. W Hapmanie projektujemy każdy produkt w wersji heavy-duty i ściśle współpracujemy z tobą aby osiągać wyniki jakich od nas oczekujesz – gwarantowane.

Oferujemy szeroki wybór sprzętu i przenośników, które potrafią przenosić sypkie pudry i twarde materiały w kierunkach, w których inni producenci nie potrafią. Wybór wykończeń, świdrów w wersji heavy-duty, długotrwałe materiały przenośników, zapewniają wytrzymałość sprzętu, która minimalizuje czas postoju. Skomputeryzowane kontrolki regulują prędkość transferów i raty rozładunków, aby zmniejszyć ilość przerw w pracy na odblokowywanie przepływu materiałów. Pokażemy ci jak przenosić materiał na większe dystanse bez degradacji lub segregacji, jeśli jest to ważne dla twojego procesu. Nasze całkowicie zamknięte systemy minimalizują pylenie, zapobiegają rozlewom i zanieczyszczeniom.

Kilka naszych modeli jest przenośnych, tak więc jednym przenośnikiem możesz wykonać pracę za dwóch lub trzech. Mały wpływ na środowisko naturalne, elastyczność w montażu i niestandardowe konfiguracje pozwalają na oszczędzenie przestrzeni dla potrzeb produkcji. Odpylacze wyeliminowują koszty I energię używaną do dodatkowych wentylatorów I filtrów. Wszystkie produkty Hapmana są zaprojektowane aby minimalizować czas poświęcany na czyszczenie I konserwację.

Ponad 10 000 instalacji Hapmana na całym świecie pomogło rozwiązać niektóre z największych wyzwań w przenoszeniu materiałów:

Te rozwiązania pomogły nam w tworzeniu pełnej linii przenośników I podajników, których możesz używać pojedyńczo lub jako system:

Aby ulepszyć twój proces przenoszenia materiałów, Skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi znaleźć jak najlepszy sposób, abyś osiągnął wyniki jakich potrzebujesz.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga