Chemiczny

Nowe, ulepszone sposoby na bezpieczną obsługę substancji chemicznych

ChemicalSzukanie nowych i lepszych sposobów aby bezpiecznie przenosić chemikalia, napędza Hapmana do generowania nowych pomysłów. Innowacyjne projekty przenośników pozwalają na przenoszenie pojedyńczych i zmiksowanych materiałów, zapobiegając degradacji lub segregacji. Całkowicie uszczelnione systemy bezpiecznie zatrzymują pylenie, zapachy i toksyczne opary; zapobiegają rozlewowi produktu i problemom z zanieczyszczeniem. Dostęp do skrzynki rękawicowej pozwala na dodatkową ochronę pracowników w przypadku kontaktu z niebezpiecznymi substancjami.

Hapman także zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest kontrolowanie wydatków i ulepszanie wydajności procesu. Kilka naszych modeli jest przenośnych, tak więc jednym przenośnikiem możesz wykonać pracę za dwóch lub trzech. Inne projekty pozwalają na elastyczność w instalacji od podłogi do sufitu lub łatwo zmienne konfiguracje. Odpylacze Hapmana wyeliminowują koszty I energię używaną w dodatkowych wentylatorach I filtrach. Wszystkie produkty Hapmana są zaprojektowane aby minimalizować czas poświęcany na czyszczenie I konserwację. Jeśli chcesz oczyścić lub odkazić swój sprzęt przenośnikowy, oferujemy elementy wykończeniowe, uszczelnione silniki i kontrolki dostosowane do mycia oraz zastosowania przeciwwybuchowe.

Hapman oferuje rozwiązania dla niektórych z największych wyzwań w przetwarzaniu chemicznym:

Te rozwiązania pomogły nam w tworzeniu pełnej linii przenośników I podajników, których możesz używać pojedyńczo lub jako system:

Tak więc jeśli jesteś gotowy aby uzyskać wydajne i bezpieczne wyniki, Skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga