Budownictwo

Sprawne i skuteczne rozwiązania techniczne

BuildingOd żwirów do trocin, Hapman oferuje rozwiązania techniczne, aby proces transportu twoich materiałów przebiegał płynnie, sprawnie i ekonomicznie. Nasze doświadczenie pochodzi z wykonania ponad 10 000 instalacji na całym świecie i ponad 2600 różnych rozwiązań transportu sypkich proszków i granulatów. Teraz jesteśmy gotowi, aby zająć się rozwiązaniami dla przenoszenia twojego materiału i rynkiem nowych produktów.

Z linią naszych urządzeń, możesz zmniejszyć, a nawet wyeliminować degradację, która ogranicza jakość produktu i wytwarza pylenie. Masz problemy z mieszankami materiałów, które się rozdzielają podczas transportu? Pomożemy ci zatrzymać segregację. Z linią naszych szczelnych systemów możesz bezpiecznie zatrzymać pylenie, rozlewy i zanieczyszczenie. Skomputeryzowane kontrole regulują raty prędkości i rozładunku, aby zmniejszyć ilość problemów z przestojem. Kruszce grudek i wibratory zapobiegają zatykaniu.

Kilka naszych modeli jest przenośnych, tak więc jednym przenośnikiem możesz wykonać pracę za dwa lub trzy. Mały wpływ na środowisko naturalne, elastyczność w montażu i niestandardowe konfiguracje pozwalają na oszczędzenie przestrzeni dla potrzeb produkcji. Końcowe wykończenie, wybór materiałów dla dysków transportujących, ślimakowy I Heavy-Duty łańcuch nadają naszym produktom trwałość, która utrzymuje twoje wydatki inwestycyjne na niskim poziomie. Odpylacze wyeliminowują koszty I energię używaną do dodatkowych wentylatorów I filtrów. Wszystkie produkty Hapmana są zaprojektowane aby minimalizować czas poświęcany na czyszczenie I konserwację.

Hapman oferuje rozwiązania dla twoich największych frustracji w przenoszeniu materiałów pochodzących z różnych  źródeł:

Te rozwiązania pomogły nam w tworzeniu pełnej linii przenośników I podajników, których możesz używać pojedyńczo lub jako system:

Aby ulepszyć wydajność i efektywność transportu materiału budowlanego, skontaktuj się z nami. Spodobają ci się rezultaty – gwarantowane.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga