Obsługiwane Przemysły

Chemical
Szukanie nowych i lepszych sposobów, aby bezpiecznie transportować chemikalia, napędza Hapmana do generowania nowych pomysłów. Innowacyjne projekty przenośników pozwalają na przenoszenie jednorodnych i zmieszanych materiałów, zapobiegając degradacji lub segregacji.
Food
Rozumiemy jak ważne są jakość i bezpieczeństwo żywności, utrzymywanie reputacji twojej firmy i końcowa wydajność. Nie może występować żadne zanieczyszczenie bądź pylenie. Składniki muszą być przenoszone w wyznaczone miejsce w dokładnym czasie, w ilościach jakich potrzebujesz.
Polymers and Plastics
Zmniejszanie wydatków na przenoszenie materiałów w tym wąskim przemyśle, pomaga twojej firmie pozostać na konkurencyjnym poziomie. W Hapmanie spędziliśmy dziesiątki lat opracowując bardziej wydatne, energooszczędne i tańsze sposoby na przenoszenie granulatu tworzyw sztucznych.
Research Animal
Przemysł Vivarium jest unikalnym środowiskiem operacyjnym, wymagającym specyficznie zaprojektowany sprzęt aby dostosować się do dostępnej przestrzeni i standardów czystości. Wiedza i doświadczenie Hapmana zawarta jest w naszej ofercie produktów i projektach konstrukcyjnych pozwalając na uzyskanie optymalnej wydajności i łatwego w obsłudze systemu dla paszy i sypkich ściółek.
Building
Od żwirów do trocin, Hapman oferuje odpowiednie rozwiązania techniczne, aby proces transportu twoich materiałów przebiegał płynnie, sprawnie i ekonomicznie.
Mineral
Wydajność i trwałość maszyn są kluczem do ulepszenia twoich procesów obsługi kruszyw, pyłów i rud. Wiele przedsiębiorstw w tym przemyśle, zdaje sobie sprawę z tego, że wymagające cechy minerałów nie pasują odpowiednio do parametrów urządzeń transportujących.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga