Rozdrabniacze Brył - Lump Brakers

Szybko rozdrabniaj zbrylone materiały aglomeraty na naszych kompaktowych Rozdrabniaczach Brył - Lump Breaker Line of Equipment
 

Wstęp

lump-breaker

Zaprojektowany aby zapewniać łatwe, wydajne źródło redukowania aglomerowanych materiałów, nasza linia Rozdrabniaczy Brył LumpMaster jest zarówno trwała jak i ekonomiczna.

Aby ulepszyć twoją obsługę i przenoszenie materiałów zaprojektowaliśmy Rozdrabniacz Brył Lump Master, który zmniejszy naturalne aglomeraty często powstające w trakcie przechowywania lub transportu albo przy celowym sprasowaniu materiału. Rozdrabniacz wyposażony jest w dwa przeciwbieżne wały z prętami, zewnętrzne łożyska i bezpośredni sprzężony napęd. Nasz rozdrabniacz - łamacz brył jest tak zaprojektowany, aby redukował bryłki do około 18 mm, co pozwala na efektywny przepływ materiału w przenośnikach.

następnie: Obsługa Rozdrabniacza Brył

Obsługa

Obsługa Rozdrabniacza Brył

Lumpmaster Operational IllustrationMateriał jest podawany na Łamacz - Rozdrabniacz Brył przez otwór na górze. Aglomeraty - bryły materiału, które są zbyt duże aby przejść przez wirujące pręty wału i stacjonarne pręty przeczesujące, są rozdrabniane przez obracające się spawane wały. Materiał jest rozdrabniany do momentu w którym ma odpowiedni rozmiar aby przejść dalej.

Zaprojektowany jako kompaktowy do pracy w linii

DELUMPERA

Łamacze brył są koniecznym elementem w większości systemów przenoszących materiały i najlepiej jeśli jest zainstalowany w linii w punkcie załadunku nowego materiału. Aby jak najlepiej dostosować się do tak ważnej dynamiki przenoszenia materiału, zaprojektowaliśmy naszą całą linię rozdrabniaczy brył LumpMaster, aby nie zajmując zbyt dużo miejsca mieściły się pod urządzeniami do automatycznego wyładunku, stacjami ręcznego opróżniania worków, lub w punkcie wyładunku silosów lub zbiorników.


Opcje

Opcje

  • Wybierz konstrukcję z stali węglowej albo nierdzewnej typu 304 lub 316.
  • Są dostępne wersje z zainstalowanym opłukiwaniem lub przeciwwybuchowe.
  • Dostępne w trzech rozmiarach: "12" - ◊305 mm, "18" - 457 mm oraz "24" 609 mm

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga