Stacje Rozładunku Big-Bagów

Efektywnie opróżniają Big-Bagi. Szybki rozładunek wszelkich materiałów z B-B z eliminacją pylenia.
 

O Produkcie

Wytwarzane przez nas stacje rozładunkowe Big Bag są zaprojektowane tak, aby łatwo i bezpiecznie wyładowywały duże big bagi, znane jako Flexible Intermediate Bulk Containers (FIBC).

BulkBagUnloader-1Ramy strukturalne są dostosowywane do twoich konkretnych aplikacji. Każda stacja wyładowująca posiada funkcje ulepszające proces obsługi worków. Od wspornikowego słupa w kształcie litery I do elektrycznej ramy w stylu dźwiga i wywrotki, używanych do załadunku i rozładunku big bagów bez potrzeby użycia wózka widłowego. Inne projekty stacji rozładunkowych big bagów zawierają ramy do załadunku wózkiem widłowym lub nisko profilowe jednostki do użytku w pomieszczeniach z niskim sufitem w których załadunek wózkiem widłowym byłby utrudniony. Także są dostępne stacje rozładunkowe z pół-ramą, które mogą być użyte razem z systemem dźwigowym i jednotorowym, opcja zmniejszania wagi dla operacji dozowniczych, dla nieprzerwanego podawania bezpośrednio z big bagów, i inne skonstruowane wzory do wyspecjalizowanych zapotrzebowań.

Następnie: Obsługa Stacji Rozładunkowych Big Bag

Obsługa

Obsługa Stacji Rozładunkowych Big Bag

Stacja Rozładunkowa Big Bag jest zaprojektowana dla optymalizacji czasu obsługi i maksymalnej wydajności urządzenia. Ma charakter strukturalny i jest dostępna z wieloma różnymi funkcjami i opcjami, te najbardziej popularne są opisane poniżej.

Styl "dla Wózka Widłowego"

Split frame BBUOperowanie stacji rozładunkowej big bag w stylu "dla wózka widłowego" zaczyna się od kierowcy wózka widłowego, który podnosi transporter worków z ramy rozładunkowej, używając integralnych kieszeni podnoszenia. Transporter posiada 4 haki bezpieczeństwa, które utrzymują big bagi w trakcie procesu wyładowywania. Wózek podnosi transporter i worek, umieszczając je na ramie rozładunkowej. Po dotarciu do stopów, kierowca wózka widłowego wie, że transporter został umieszczony bezpiecznie w odpowiednim miejscu. Po tym operator następnie otwiera zawór, zazwyczaj z przysłonami lub zaciskami, wprowadza rękaw worka do ujścia skrzyni/dojścia do komory i zamyka zawór oraz ujście rękawa. W tym momencie worek jest wstawiony i gotowy do rozładunku.

 

Styl z WCIĄGNIKIEM

BBU with Helix Blue Frame

Operowanie stacji rozładunkowej big bag w wykonaniu z własnym samojezdnym wciągnikiem elektrycznym zaczyna się od obniżenia haka wciągnika do poziomu podłogi przez operatora przy pomocy kasety sterującej wiszcąej na kablu i zabezpieczenia adaptera na pętlach worka. Po tym operator unosi worek dźwigiem, przenosi go do ramy na belce wspornikowej i umieszcza rękaw worka na zaworze. Następnie operator otwiera zawór, zazwyczaj z przysłonami lub zaciskami, wyciąga rękaw worka do ujścia skrzyni/dojścia do komory i zamyka zawór oraz ujście rękawa. W tym momencie worek jest wystawiony i gotowy do rozładunku.


 

Właściwości


Właściwości

 • Trwała solidna rama zaprojektowana do twojego specyficznego rozmiaru worka i aplikacji
 • Mieści się w ciasnych pomieszczeniach dzięki zaprojektowanym na zamówienie ramom, użytecznym kiedy masz niższy sufit lub dodatkowe maszyny w pomieszczeniu.
 • Ręcznie zrzucaj mniejsze/drobniejsze materiały z naszą integralną stacją wyładunkową big bag.
 • Pneumatyczne wzruszanie worka
 • Pneumatyczne wzruszanie worka uderzeniem bocznym
 • Zawór zaciskowy do ponownego spinania worków
 • Ręczne przysłony w zaworach
 • Skrzynki Unite stworzone do konkretnych aplikacji
 • Zintegrowany system ograniczający pylenie

Następnie:: Opcje dla Stacji Rozładunkowych Big Bag

Opcje

Opcje

Aby uzyskać więcej informacji, otwórz w galerię po prawej stronie


 • Wybierz styl ramy z własnym wciągnikiem lub dla wózka widłowego, które oferują regulację wysokości odpowiednio do zastosowania.
 • Wciągniki są dostępne dla rożnych klasyfikacji elektrycznych, tak samo jak konfiguracje łańcuchów i drutu.
 • Ulepsz przepływ zagęszczonych lub trudnych do dozowania materiałów dzięki pneumatycznym mieszaniem worka.
 • Pneumatycznie aktywowany zawór zaciskowy pozwala operatorowi na ponowne związanie worka, kiedy jest to konieczne.
 • Ulepsz wyładunek materiału dzięki opcjonalnemu wykorzystaniu gumowych amortyzatorów i ocenionych przez ATEX elektrycznych wibratorów.
 • Przeprowadzaj dozowanie, operacje z opcjonalnym systemem ważenia partii z dokładnością do jednego funta (0,45kg) lub mniej.
 • System Kontroli Pylenia – pomaga w kontrolowaniu pylenia i strat w materiale z użyciem naszego odpylacza. Opcjonalny samo wystarczający system kontroli pylenia. Te urządzenia wymagają tylko połowę miejsca i są tańsze niż pojedyncze jednostki.
 • Stwórz pyłoszczelną wylewkę do zbiornika dzięki opcjonalnemu elastycznemu łączu Flex-Connect™.Szczegółowa charakterystyka

Kliknij na zdjęcia aby powiększyć i uzyskać szczegóły

Opcjonalne zbieranie pyłu

Szybko uwalniające mieszadło z oczyszczającą się powietrznie uszczelką

Następnie: Specyfikacje Stacji Rozładunkowych Big Bag

Specyfikacje

Styl z Wciągnikiem / dla Wózka Widłowego

Fork Truck Loading StartStandardowe ramy: rura kwadratowa 75 mm, inne rozmiary są dostępne dla klientów, którzy wybrali niestandardowe ramy. Opcjonalne mieszadło wykonane ze stali nierdzewnej lub węglowej wymaga sprężonego powietrza w ilości około 8,5 m3/h przy 5,6 MPa.

 

 

 

Pomiar Zmniejszania Wagi (LIW)

Low Profile BBU endAby kontrolować ubytek wagi w czasie rozładunku w ramie zamontowano zestaw 4 czujników obciążenia (Tensometrów) zawierają zawierające puszkę przyłączeniową wykonaną ze stali nierdzewnej, 4 uchwyty sprężające ze stali nierdzewnej wraz z kablem przyłączeniowym o długości 7,5m.

 

 

 

 

Nisko Profilowe Stacje Rozładunkowe Big Bag

Low Profile BBUNasze opatentowane nisko profilowe jednostki pozwalają na to by wózki widłowe mogły całkowicie podnieść swój "widelec", nawet w pomieszczeniach z niskim sufitem. Także opatentowany projekt szyny ślizgowej służy jako przewodnik dla kierowcy wózka widłowego dla umieszczania górnej części.

 

Sprzęt na Zamówienie

Slide Rail GuideNasi pracownicy potrafią dostosować projekty naszych produktów, aby spełniały twoje wymagania. Jest to najczęściej wykorzystywana opcja dla firm z nisko-sufitowymi halami. Tutaj możesz uzyskać informacje na temat naszych opatentowanych, nisko profilowych jednostkach.

Następnie: Aplikacje Stacji Rozładunkowych Big Bag

Aplikacje

Przykłady aplikacji Stacji Rozładunkowych Big Bag

Nasza stacja rozładunkowa jest często używana w połączeniu z innymi maszynami
podajnikowymi. Podajemy tu kilka przykładów, jak nasza stacja rozładunkowa pomogła placówkom z aplikacjami podajników zmaksymalizować ich zakupy hurtowe przez optymalizację rozładunku worków.

Suchy Granulat – Ten klient miał wyzywające problemy podajnikowe. Materiał który zakupili w big bag'ach, był różnej grubości granulatem. Ich maszyny były w stanie tylko pracować z cząsteczkami mniejszych rozmiarów. Aby efektownie poradzić sobie z big bag'ami i zoptymalizować zakup materiałów w większej skali, zaprojektowaliśmy cały system rozładowujący i wstępnego przetwarzania. Na tym zdjęciu widać stacje rozładunkową big bag z montażem dźwiga i wywrotki, zawór z przysłoną na wylocie worka z ujściem do skrzyni i leju. Nasz Przenośnik Pneumatyczny przenosi materiał do przesiewacza, który oddziela większe cząsteczki od procesu i transportuje mniejsze bezpośrednio do linii montażowej.

Drobny Proszek – W tym przypadku nasz klient wybrał stację rozładunkową z stylem dźwiga i wywrotki do opróżniania dużych worków z białkiem proszkowanym. Zawór spustowy ma przesłonę, która pozwala operatorowi na zamknięcie przed zwolnieniem materiału, przez co zapobiega szybkiemu obciążeniu systemu. Ten sprzęt jest w komplecie z ujściem do skrzyni i leju. Nasz przenośnik Helix jest zmontowany z leja, podnosząc proszek do mieszalnika.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga