Stacje Napełniania Big - Bag

Pyłoszczelne Urządzenia Napełniające bezpiecznie napełnią Big - Bagi zachowując płaskie dna co ułatwia ich wysokie składowanie.
 

Wprowadzenie

Bulk Bag Fillers

Szybkie i powtarzalne napełnianie worków typu Big-Bag zapewnia wydajną obsługę i dostarczanie klientom stałych i prawidłowych objętości materiału

Nasze Stacje Napełniania worków Big-Bag są zaprojektowane dla szerokiego zakresu opcji, tak aby spełnić Twoje wymagania dotyczące napełniania. Seria NT jest wyposażona w wytrzymałe ramiona do przenoszenia worków z uchwytami pętlowymi, na których można łatwo zawieszać worki. Natomiast seria Heavy-Duty ma przesuwane haki przyspieszające ładowanie pustych worków i bezpieczne rozładowywanie pełnych. Oba modele są wyposażone w nadmuchiwaną uszczelkę zapobiegającą pyleniu podczas napełniania worka.

następnie: Napełniacz Big Bag - Działanie

Działanie

Działanie Napełniacza Worków

Napełniacz dozujący jest zasilany bezpośrednio z wyposażenia produkcyjnego lub z przenośnika podającego. Pusty worek jest zakładany na wytrzymałe ramiona (seria NT) lub na haki do podnoszenia (seria Heavy-Duty). Lej spustowy worka jest umieszczany nad nadmuchiwaną uszczelką. Po naciśnięciu przycisku napełniania rozpoczyna się nadmuchiwanie uszczelki. Po ustawieniu worka na miejscu można zacząć wsypywać do niego materiał. Gdy worek jest pełny, należy zwolnić przycisk, aby uszczelka została odpowietrzona. Napełniony worek można zdjąć ze stacji napełniania.

next: Napełniacz Big Bagów - Funkcje

Funkcje

Funkcje

Hapman's Bulk Bag Filler with Quick Release Safety Hooks

 • Oba modele, NT i Heavy-Duty, są dostarczane z pełnym wyposażeniem w mechanizm napełniania z uszczelnieniem przeciwpyłowym.
 • Obsługują różne wielkości worków do masy 1814 kg (4000 lbs). Mają regulowaną lub stałą wysokość ramy. Worki można łatwo transportować używając kieszeni do wsuwania wideł wózków widłowych.
 • Do worka jest nieograniczony dostęp z trzech stron dzięki ramie wspornikowej wykonanej z rur z grubej stali.

next: Modele Stacji Napełniania Big-Bagów

Modele

Heavy Duty

diagram

A – Sterowanie pneumatyczne – łatwy dostęp i wydajna wymiana worków

B – Przesuwne i szybko zwalniane tylne zespoły haków. Tylne haki mogą przemieszczać się do granic napełniacza, aby ułatwić umieszczanie worka oraz umożliwić operatorowi zwolnienie tylnych pasów z przodu ramy, gdy worek jest napełniony.

C – Dźwignia śrubowa podnosi i obniża platformę z workiem dopasowując układ do worków różnej wielkości oraz zapewniając operatorowi dostęp na odpowiedniej dla niego wysokości. Zasilana platforma sprawia że worek jest napełniany w pozycji wiszącej, a następnie jest obniżany na platformę, co zapewnia, że jest bardziej stabilny dzięki napełnianiu na odpowiedniej podstawie. Ta metoda napełniania chroni również operatorów przed zagrożeniami spowodowanym przez upadek worka, związanymi z ryzykiem występującym w układach zawieszania/systemach napełniających.


Seria NT

bbfframeghostedZapewnia dostęp z trzech stron przy ekonomicznej, uproszczonej konstrukcji, stałej wysokości ramy i regulacji do wykorzystywanego zakresu wielkości worków. Napełnianie bezpośrednio z wyposażenia produkcyjnego lub z przenośnika Hapman. Może być używana do napełniania worków do 907 kg (2000 lbs).

 

 

 

next: Opcje Napełniacza Big-Bag

Opcje

Opcje

 • Na nowo zaprojektowane haki z mechanizmem Quick Release pozwalają szybko i bezpiecznie zwolnić napełniony worek za pomocą pojedynczego przełącznika dźwigniowego.
 • Precyzyjne napełnianie pojemników IBC z opcjonalnym złączem do napełniania toreb lub beczek.
 • Dostępne systemy kontroli ciężaru porcji.
 • Stal nierdzewna lub węglowa.
 • Lepsze wypełnienie worków dzięki opcjonalnemu stołowi wibracyjnemu. Obejrzyj film dostępny po prawej stronie.
 • Uzyskaj precyzyjne wyniki dzięki opcjonalnym tensometrom
 • Zwiększ produktywność stosując podawanie ciągłe z opcjonalnym przenośnikiem rolkowym.
 • Zmaksymalizuj pojemność worka, ulepsz możliwości ustawiania worków w stosy wykorzystując wyposażenie do opcjonalnego wstępnego nadmuchiwania worków i ich odpowietrzania. Bezpieczeństwo operatorów dzięki zmechanizowanej regulacji wysokości.
 • Ochrona operatorów przez zapewnienie opcjonalnych zespołów przenoszenia i szybkiego zwalniania tylnego haka.
 • Opcjonalny system ważenia zawieszonych worków pozwala dokładniej je napełniać i nie wymaga ponownego kalibrowania po przeniesieniu w inne miejsce.

Szcególne Cechy

Kliknij Obraz żeby powiększyć i zobaczyć szczegóły

Dźwignia śrubowa do podnoszenia i obniżania platformy z workiem.

Dozujący napełniacz worków z opcjonalnym stołem wibracyjnym i wagą tensometryczną.

Model Heavy-Duty dozującego napełniacza worków z opcją zagęszczania.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga