Stacje Opróżniania Worków

Efaktywnie i z łatwością opróżniaj ręcznie niewielkie worki unikając pylenia i zachowując cały materiał.
 

Wstęp

Bag Dump Stations

Stacja ręcznego opróżniania worków dzięki zastosowaniu odśrodkowej dmuchawy z filtrem strumieniowym z odwróconym impulsem automatycznie wyłapuje pył i zawraca go do twojego procesu

Zbieraj Pył w czasie opróżniania worków! – zachowaj miejsce pracy Bezpieczne, Czyste i Wydajne. Nasze Ręczne Stacje Opróżniania Worków pozwalają na efektywne opróżnianie małych worków z sypkimi materiałami lub proszkami, zmniejszając straty produktu powstające w wyniku pylenia. Pył jest naturalnie generowany podczas opróżniania worków, pudeł, bębnów, i innych zbiorników do zasobnika zbiorczego. Nasza Stacja Opróżniania Worków z integralnym systemem zbierania pyłu redukuje ilość utraconego materiału i eliminuje potrzebę stałego czyszczenia okolicy miejsca pracy. Efektywne zapobieganie pyleniu zapobiega przed tworzeniem środowisk wybuchowych, zmniejsza zanieczyszczenie i kieruje wszystek materiał do użycia w twoim procesie. Nasza kompletna stacja wyładunkowa z integralnym zbieraczem pyłu zoptymalizuje twój proces dozowania niewielkich ilości materiałów. Odśrodkowe dmuchawy z filtrem strumieniowym z odwróconym pulsem automatycznie wyłapują pył i przywracają go do twojego procesu.

następnie: Obsługa Stacji Opróżniania Worków

Obsługa

Obsługa

Bag dump stationAby obsługiwać Stację Opróżniania małych worków, operator musi otworzyć pokrywę zasobnika. Siłowniki (sprężyny) gazowe pozwolą na łatwe podniesienie drzwi typu ciężkiego (heavy-duty) i utrzymanie ich po otwarciu w pewnej pozycji. Podczas gdy materiał jest wrzucany na sito zasobnika, unoszące się w powietrzu cząsteczki są wciągane przez filtr zbierający pył. Wybierając stację wyładunkową z systemem czyszczenia filtru z odwróconym impulsem dodatkowo zmniejszasz utratę materiału. Zawory elektromagnetyczne aktywowane czasowo uwalnia krótkie fale sprężonego powietrza do filtra. Powoduje to odczepienie się zebranego pyłu na filtrze do zasobnika. Dwa filtry są na przemian uderzane falą powietrza w określonych przedziałach czasowych, zapewniając zautomatyzowaną ciągłą pracę. Kombinacja stacji wyładunkowej worków z integralnym systemem odpylenia pomaga chronić pracowników, zmniejsza zanieczyszczenie miejsca pracy i minimalizuje straty w materiale.

Możesz zamówić dodatkowe oprzyrządowanie, które  spełni wszystkie twoje potrzeby w obsłudze małych ilości materiału.

 • plenlumRóżna Konfiguracja pokrywy dla kontroli odpylania – podłączenie do zewnętrznej instalacji odciągowej lub własny filtr z dmuchawą odśrodkową .
 • Usprawnij obsługę stacji dzięki Integralnemu kompaktorowi worków – Pozwala na ułatwienie obsługi przez wyrzucenie opróżnionych worków bezpośrednio do kompaktora.
 • Zaoszczędź na kosztach sypkich materiałów –  automatyczny, naprzemienny, systemem czyszczenia filtrów pozwala na skierowanie do produkcji całego materiału z opróżnionych worków.
 • Część kompleksowego systemu obsługi materiałów – nasza stacja wyładunkowa pozwali na integrację z przenośnikami, maszynami mieszającymi i innymi urządzeniami instalacji.
 • Integralne Sterowanie – fabrycznie okablowanie z szafą kontrolno - sterowniczą z przyciskiem zasilania i regulowanym zegarem sterującym impulsami czyszczącymi filtry.

Właściwości

Właściwości

 • FL Series Bag Dump Station- FiltersWymień zmywalny pojemnik filtra w kilka minut dzięki możliwości obniżenie przedniego panelu dla łatwiejszego dostępu.
 • Wyładowuj materiał z łatwością podczas gdy sprężyny gazowe wspomagają utrzymanie otwartej klapy.
 • Czyść filtr automatycznie dzięki systemowi dmuchaw strumieniowych z odwróconym impulsem ciśnieniowym.
 • Łatwość integracji z instalacją większości procesów dzięki małym rozmiarom: 762 mm x 964 mm x 1067mm.

 

Seria FL Stacji Wyładunkowej z Łatwo-dostępnym Panelem Filtrów

Szczegółowe Właściwości

Kliknij na zdjęcia aby je powiększyć i uzyskać szczegóły

następnie: Modele Stacji Opróżniania

Modele

Seria FL Stacji Opróżniania

System Filtrów pyłu Serii FL są zaprojektowane specjalnie dla wymagających aplikacji. Mogą być zamocowane do istniejących stacji, zbiorników lub maszyn wytworzonych przez Hapmana. Filtry mają 99.99% sprawności do 0.5 mikronów i są łatwe w obsłudze.

Właściwości Serii FL

 • Kiedy pokrywa jest otwarta, wentylator odsysający zostanie automatycznie załączony.
 • Obudowa wykonana z stali nierdzewnej typu AISI304. Wygodna półka do oparcia rozcinanych worków.
 • Drzwiczki dostępu do pojemnika z filtrami umieszczone na przodzie jednostki.
 • Łatwo-dostępny panel komory czystego powietrza dla łatwiejszego czyszczenia.
 • Średnica 102mm (4 cale) w stylu OPW odpływu z komory czystego powietrza ze zdejmowaną nasadką ochronną.

Obsługa niebezpiecznych materiałów – Stacje Opróżniania Worków z Przegrodą z Rękawicami

Gloved bag dump 10 22 08 BOchraniaj swoich pracowników i środowisko pracy od niebezpiecznych cząsteczek unoszących się w powietrzu. Nasza zaprojektowana na zamówienie Seria Stacji Opróżniania Worków z Przegrodą z Rękawicami ogranicza ekspozycję pracowników na kontakt z niebezpiecznymi substancjami podczas otwierania i opróżniania worków. Samodzielny system filtracji powietrza ma 99.9% wydajności do 1 mikrona zapewniając całkowitą kontrolę nad procesem opróżniania worków. Niska konstrukcja mieści się w ciasnych przestrzeniach jednocześnie ułatwiając użycie.

 • Zapewnia całkowitą ochronę dzięki dostępie przy użyciu wytrzymałych  rękawic.
 • Obsługuj worki szybko i z łatwością dzięki integralnemu oknu kontrolnemu z pleksiglasu
 • W celu dokładniejszej filtracji, jest dostępny opcjonalny filtr HEPA

następnie: Opcje Stacji Opróżniania

Opcje

Opcje

 • Kontroluj pył dzięki opcjonalnej zamontowanej na zewnątrz odśrodkowej dmuchawie.
 • Dodaj opcjonalny kompaktor worków aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć pylenie.
 • Opcjonalne boczne podwójne drzwiczki pozwalają górnym wyciągom na dostarczenie zawartości bębnów i kontenerów.
 • Montaż aluminiowej dmuchawy (opcjonalnie z stali nierdzewnej) ze szczelnym silnikiem 230/400 V
 • Fabrycznie okablowanie zakończone Szafą Sterującą NEMA 4X z przyciskiem zasilania i regulowanym modułem czasowym sterującym czyszczeniem filtrów.

Aby dowiedzieć się o innych opcjach wejdź w galerię obrazów po prawej stronie.

następnie: Specyfikacje

Specyfikacje

Specyfikacje

Modele Model #30 Model #36 Model #42
A 762 mm) 914 mm 1067 mm
B 762 mm 914 mm 1067 mm
C 1067 mm 1067 mm 1067 mm
Objętość 0.17 m3 0.23 m3 0.34 m3

Specs

Specyfikacje silnika dmuchawy: 230/400 V, 3 fazy, 50 Hz. Wykonany z aluminium lub stali nierdzewnej. Opcje ATEX (przeciwwybuchowe) lub zmywania są dostępne.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga