Segregacja Materiałów

Segregacja Sypkich Materiałów

SegregationJest kilka czynników wpływających na segregację twoich materiałów w procesie przenoszenia. Rozmiar, kształt, gęstość i wilgotność zawartości składników; prędkość procesów; przenoszenie mechaniczne lub powietrzem; długość i kąt przenośnika; nawet obecność statycznej elektryczności wpływa na stabilność całej mieszanki produktu. Identyfikacja i kontrolowanie czynników rozdzielających twoje materiały spowoduje różnice w końcowej wydajności.

Problemy z Segregacją Nie Muszą Być Częścią Twojego Procesu – Możemy Ci Pomóc

Razem z ponad 10 000 instalacjami na całym świecie i rozwiązaniami dla ponad 2600 rożnych proszków i stałych materiałów, nasi inżynierowie skutecznie rozwiązali tysiące problemów dotyczących segregacji. Od ustalenia odpowiedniego rozmiaru i kształtu lejów i worków które trzymają twoje składniki, do kontroli porcji dla podajników, i określania kąta i długości przenośnika, wiemy jak utrzymywać twoje pudry lub sypkie materiały w tym samym składzie od rozpoczęcia twojego procesu do końca.

Przeczytaj o niektórych wzorach naszych maszyn w case studies. Następnie pozwól nam wyeliminować twój problem z segregacją poprzez skontaktowanie się z nami już dziś. Przeprowadzimy testy twojego materiału w naszym laboratorium i dobierzemy właściwy sprzęt abyś uzyskał wyniki jakich oczekujesz. Hapman Performatee, nasza stuprocentowa gwarancja operacji daje ci pewność, że wybrałeś odpowiedniego partnera do rozruszania swojego biznesu.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga