Degradacja materiału

Degradacja Materiału

DegradationJednym z największych wyzwań w obsłudze materiałów jest utrzymywanie integralności produktu od początku do końca. Ciągły kontakt pomiędzy cząsteczkami w trakcie przenoszenia i procesów obsługiwania materiałów pogarszają jakość produktu. Oprócz niskiej jakości, degradacja materiału także powoduje pylenie i problemy z jego ograniczeniem.

Można Zapobiec Degradacji Materiału

Wiedza jak zapobiec degradacji jest krytycznym czynnikiem wyników osiąganych w obsłudze materiałów. Inżynierowie w Hapmanie stworzyli rozwiązania zapobiegające degradacji dla ponad 2.600 różnych materiałów pylistych i o większych cząstkach. Rozwinięte procesy pozwalają na wyładunek, wypełnienie, zasilenie i przesiewanie jednoskładnikowych i mieszanych materiałów bez degradacji ich jakości.

Zależnie od tego czy użyjesz dozowany, przerywany czy ciągły przepływ, nasi inżynierowie produktów dostosują właściwości i rozmiar odpowiednich urządzeń, abyś utrzymał charakterystykę swojego produktu, zmniejszając ilość odpadów i zwiększając wydajność.

Jesteś zmęczony walką z degradacją w obsłudze materiałów? Potrzebujesz proces przenoszenia materiałów z jakością na której możesz polegać? Tysiące firm na całym świecie używa pomysłów Hapmana, aby rozwiązać problemy z degradacją materiału. Przeczytaj o tym więcej w naszych case studies.

Następnie skontaktuj się z nami aby omówić twoje wyzwania związane z degradacją materiału. Pomożemy ci wybrać sprzęt, który ulepszy jakość twojego produktu. Nasza Stuprocentowa Gwarancja Osiągów zapewnia Ci, że wybrałeś odpowiedniego partnera do uzyskania potrzebnych wyników.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga