Czystość

Czystość Oznacza Jakość

CleanabilityCzystość maszyn przenoszących i obsługujących materiały ma różne poziomy wymagań. Rozumiemy twoje zapotrzebowanie na czystość, i pracujemy nad zapewnieniem sprzętu i systemów spełniających twoje wymogi w środowisku przemysłowym. Są dwa główne wyzwania połączone z czyszczeniem; ograniczanie pylenia w procesach obsługi materiałów, i czyszczenie wewnętrznego sprzętu pomiędzy dozami lub serii produkcyjnych.

Ograniczanie Pylenia

Przenoszenie materiału w suchym środowisku powoduje pylenie. Używanie odpowiedniego sprzętu razem z odpowiednimi właściwościami, dla kontroli i ograniczenia pyłu, jest konieczne dla zachowania czystego i bezpiecznego środowiska pracy. Dlatego umieściliśmy w naszych maszynach opcje ograniczenia pylenia. Nasze Stacje Rozładunkowe Big Bag oraz Wypełniacze mogą być wyposażone w pyłoszczelny Flex-Connect™, elastyczne złącze dziobowe. Stacje Rozładunkowe są także dostępne razem z skrzynką zbierającą pył z worków. Dodatkowo, nasza stacja wyładunku big bag jest dostępna z konfiguracją kruśca.

Czyszczenie Pomiędzy Seriami Dozowania lub Produkcyjnymi

Nasz Hi/Lo Helix® elastyczny przenośnik śrubowy obniża się abyś mógł wyciągać świdry bez konieczności użycia drabiny. Jeśli odkażanie jest krytyczne dla twojego procesu, mamy dostępne jednostki z stalą nierdzewną typu 304, szczelnymi silnikami i kontrolkami przystosowanymi do spłukiwania. Nasi inżynierowie używają specjalnych powłok, w tym Teflon®, aby ulepszyć przepływ materiału i zmniejszyć ilość zabarwień. Zainstaluj filtry czyszczące odwrotnym impulsem, wibratory i indywidualnie kontrolowane porty opłukiwania natryskowego, aby czyścić szybciej i z większą dokładnością.

Przeczytaj o niektórych z naszych innowacji w case studies. Następnie skontaktuj się z nami aby uzyskać rozwiązanie dla twoich wyzwań w czyszczeniu. Możemy zorganizować dla ciebie testy próbne naszych produktów bez żadnych kosztów, aby upewnić się że uzyskasz wyniki jakich potrzebujesz. Performanteed.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga