HAPMAN Europe na targach SOLIDS w Antwerpii

  Hapman zaprasza na swoje stoisko na targach w Antwerpii, Belgia, w dniach 11-12 marca 2015r. Będziemy prezentować dwa nowoczesne i niezawodne przenośniki do materiałów masowych: Przenośnik Rurowy Łańcuchowy TDC oraz naprawdę "Heavy Duty" przenośnik zgrzebłowy EnMasse. Będzie można również omówić szczegółowo swoje wyzwania i problemy w rozmowie z Dyr. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Product Managerem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy.


Zapraszamy na stoisko HAPMAN na SOLIDS w Antwerpii

 

 

HAPMAN URUCHAMIA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ ABY DOSTARCZYĆ INŻYNIEROM I PRZETWÓRCOM FACHOWE INFORMACJE NA TEMAT OBSŁUGI MATERIAŁÓW

Hapman, przemysłowy wytwórca sprzętu i systemów obsługi sypkich materiałów od ponad 60 lat, uruchomił rozbudowaną nowa stronę internetową, aby pomóc inżynierom i przetwórcom z projektami sprzętu i wyborem odpowiednich produktów. Strona hapman.pl  ma wszystkie potrzebne dane techniczne i specyfikacje produktów oraz jest zbudowana w łatwy do znalezienia informacji sposób. Nowa strona Hapmana uwzględnia więcej szczegółów niż typowe strony branży przemysłowej, zaczynając od ogólnych informacji na temat maszyn, pozwalając na dalsze dojście do szczegółowych właściwości aplikacji i opcji sprzętów. Każda z kategorii informacyjnych ma wbudowane podsekcje dla łatwego zgromadzenia informacji i filtrowania. Funkcja wyszukiwania w górnym prawym rogu w każdej stronie daje użytkownikom możliwość znalezienia wszystkich informacji, jakich potrzebują w przeciągu kilku prostych kliknięć. Oprócz szczegółów wyposażenia, anglojęzyczna strona hapman.com dostarcza ważne przemysłowe przewodniki i zasoby referencyjne; białe księgi, studia przypadków, przewodnik gęstości sypkich materiałów, i inne. Nowa strona także oferuje więcej ilustracji przedstawiających przykłady aplikacji i filmy pokazujące działanie maszyn.

Hapman Rozbudowuje Kompletną Linię Elastycznych Przenośników Śrubowych

Nowy Helix® 800 oferuje większa wydajność przepływu Materiału oraz zwiększony Potencjał w pojedyńczej Jednostce

Hapman zapowiedział wprowadzenie Helixa® 800, o obudowie o średnicy nominalnej 200mm, do istniejącej już szerokiej linii Elastycznych Przenośników Śrubowych. Nowo wypuszczony Helix jest największym z elastycznych przenośników śrubowych, przenosząc do 50m3/godz i zawierając integralny zasobnik o pojemności 0,56 m3. Nowy system przenoszący jest zaprojektowany i wytworzony jedynie przez Hapmana oraz jest jednym z największych elastycznych przenośników śrubowych w przemyśle. Przenośnik i integralny zasobnik oferują przetwórcom wysoką wydajność przepływu materiału połączoną z minimalnym czasem postoju dla doładowania materiału.

Helix 800 jest stworzony dla przetwórców w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywyczym, tworzyw sztucznych, wodnym, żywnościowym i innych, gdzie pudry, kryształy, granulat, płatki, czy osadzający się materiał muszą być przenoszone w dużych ilościach,” tłumaczy Mike Zeluff, Menedżer Produktu Hapmana. Helix 800 ulepsza przepływność poprzez uwzględnienie dużego zasobnika przechowującego materiał przy przenośniku. Zasobnik stale i równomiernie podaje materiał przenośnikowi, zapewniając optymalne zasilanie materiałem do głównego procesu. 

Aby umówić się na darmowy test materiału i propozycję oferty budżetowej dla Helixa 800 lub innego modelu Elastycznego Przenośnika Śrubowego, odwiedź http://www.hapman.pl/resources-pl/material-test aby wysłać wniosek o test z materiałem lub zadzwoń na 77 474 0095.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga