Witamy na naszej nowej stronie internetowej i blogu!

2014 to bardzo ekscytujący rok i cieszymy się że zdecydowaliście się do nas dołączyć. Do tych, którzy już znają Hapmana od kilku lat, mamy nadzieję że spodobają wam się zmiany jakie wprowadziliśmy w strukturze i informacjach na naszej stronie. Jeśli jesteście nowi tutaj, mamy nadzieję podoba wam się co widzicie. Chcemy aby ta strona była zaufanym źródłem dla rozwiązań przenoszenia materiałów, technicznych specyfikacji, projektów sprzętu i systemów. Będziemy stale aktualizować strony produktów, aby uwzględnić więcej właściwości i opcji dla produkowanego przez nas sprzętu oraz więcej opisów aplikacji i klipów wideo procesów. Wykorzystaj tą stronę, aby zdobyć nowe pomysły do rozwiązania twoich największych problemów z obsługą materiałów.

Ten blog, podobnie jak strona, będzie stale aktualizowany nowymi informacjami, które pomogą ci zoptymalizować przenoszenie produktów, bardziej efektywnie zarządzać projektami wyposażenia kapitałowego, i podejmować krytyczne decyzje projektowe i selekcje.

Nie zapomnij odwiedzić stronę główną i obejrzeć nasz film wideo w którym wiceprezes Hapmana, Greg Patterson, opowiada o firmie i naszym zespole. Chcemy abyś nas poznał i dowiedział się jak operujemy. Nasi ludzie tworzą Hapmana i razem budujemy Pomysły które Poruszają.

Wydarzenia

Wiadomości

Wpisy z bloga